Medycyna

Karboksyterapia - zabiegi, opinie, jakość

Firma Biogenica Klinika Piękna to istniejący od 2009 roku gabinet medycyny a także dermatologii estetycznej a także chirurgii plastycznej, usytuowany w Plewiskach niedaleko Poznania. W salonie lekarskim Biogenica znajdziemy nowoczesną propozycję usług z dziedziny medycyny estetycznej, przeciwstarzeniowej, odżywczej a także kosmetologii.

Komentarze: 0


Klinika Piękna to miejsce gdzie usuniesz swoje znamię

Firma Biogenica Klinika Piękna to gabinety medycyny i dermatologii regeneracyjnej. Biogenica to miejsce stworzone dla pacjentów, które ma w sobie propozycję lekarza medycyny estetycznej, przeciwstarzeniowej i wizażu. Główne zabiegi wykonywane w klinice to zabiegi z odmładzania Biogenica specjalizuje się także w zabiegach laseroteriapii, posiada wyśmienite urządzenia nieodzowne do ich dobrego wykonywania.

Komentarze: 0


Czarnecki Osteopata Poznań

Delegatem marki Fizjosports jest Piotr Czarnecki, fizjoterapeuta z kilkuletnim stażem. W 2014 roku postanowił zapoczątkować kształcenie w Osteopathie Schule Deutschland, teraz Akademia Osteopatii przypisana do Osteopathic European Academic Network – instytucji konsolidującej najdoskonalsze instytucje edukacyjne osteopatyczne.

Komentarze: 0